Logo

Váš spolehlivý distributor zdravotnických prostředkůZabýváme se komplexním řešením dodávek zdravotnických prostředků do zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku.

+420 582 302 509

O společnosti

Novinky a média


Splnili jsme vánoční přání seniorů

15.12.2021

Přes padesát vánočních dárků nakoupili zaměstnanci Perfect Distribution a AGEL Trade seniorům Domova se zvláštním režimem Sedlčany, aby tak splnili jejich přání. Krásně zabalené sladkosti, deky, holící strojky či lampičky postupně přibývaly pod Stromem splněných přání, který je v sídle společnosti v Prostějově. Celý projekt zaštítilo vedení společností a za obě firmy darovalo projektor, který bude sloužit všem klientům.

celý článek


Zaměstnanci přispěli na těžce nemocné děti

2.12.2021

Již tradičně se s příchodem adventu zapojili zaměstnanci do charitativního projektu, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohli těžce nemocným dětem. Letos jsme neziskové organizaci Šance, jež je pořadatelem sbírky již 24 let, předali téměř 14 tisíc korun. „Je úžasné, že i v této době myslí lidé na ostatní, a přestože nelze některé věci ovlivnit, můžeme je alespoň trochu změnit. V tomto případě to je pomoc malým pacientům,“ uvedla Alice Molovčáková z odboru marketingu a PR.

celý článek


Dar pro Zdravotního klauna

20.10.2021

Jako společensky odpovědné firmě nám nejsou lhostejné sociální důsledky, které s sebou přináší epidemie koronaviru. Stejně tak si uvědomujeme, jak je důležité udržet i v této náročné době sociální kontakty. Proto jsme se rozhodli darovat několik stovek kusů antigenních testů dobročinné organizaci Zdravotní klaun. Díky tomu tak mohou pokračovat ve své práci-pomáhat dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem, přinášet radost a dobrou náladu na místa, kde se jich příliš nedostává. Jsme rádi, že můžeme podpořit ty, kteří to potřebují.

celý článek


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví

1.10.2021

Olomouc: Přes 600 zaregistrovaných účastníků si nenechalo 22. a 23. září ujít XIV. Sympozium AGEL, které se po roční nucené přestávce opět konalo v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Odborníci z Česka, Slovenska i Izraele se zde věnovali hlavním třem tématům - biologické léčbě napříč obory, stále aktuálnější elektronizaci zdravotnictví a doplňkovému zdravotnímu pojištění.

celý článek


Zaměstnanci opět plnili vánoční přání seniorů

21.12.2020

Ani nouzový stav a přijatá vládní opatření nezastavily naše zaměstnance, aby pokračovali v nastavené tradici ve vánočním obdarování seniorů ve vybraném domově. Letos jsme splnili společné přání, které využijí všichni klienti Domova pokojného stáří sv. Anny ve Velké Bystřici. Za vybrané peníze jsme koupili do společenské místnosti vodní fontánu, která je nejen krásná dekorace, ale především zvlhčuje a pročišťuje vzduch. Za zbylé peníze jsme pořídili respirátory a jako podporu dobré vůle svých zaměstnanců koupila firma televizi.

celý článek


Naši zaměstnanci podpořili těžce nemocné děti

1.12.2020

K adventu neodmyslitelně patří různé charitativní projekty. Proto se naši zaměstnanci rozhodli zapojit do sbírky, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohou těžce nemocným dětem. Domů si odnesli nejen 155 červených květin, ale i úžasný pocit, že malým pacientům pomohli na cestě za zdravím. Neziskové organizaci Šance, která sbírku pořádá již 23 let, jsme tak předali téměř 14 tisíc korun.

celý článek


Skupina AGEL slavila 30 let

15.6.2020

Naši zaměstnanci zažili tak trochu jiné pondělí - skupina AGEL totiž slavila kulaté 30. výročí od svého vzniku. Oslavy probíhaly na všech pobočkách, kde zástupce vedení společnosti osobně všem poděkoval za odvedenou práci, předal každému AGEL pamětní minci a pozval kolegy na malé pohoštění.

celý článek


AGEL Trade byl i letos významným partnerem Angiologických dnů 2020

17.2.2020

Ve dnech 13.–15. února 2020 se v Praze konaly již 45. angiologické dny, kde se AGEL Trade v rámci tradiční spolupráce prezentoval jako Partner bloku intervenční angiologie. Tento kongres České angiologické společnosti ČLS JEP s mezinárodní účastí se stal vyhledávanou akcí mezi odborníky, letos se jej zúčastnilo přes čtyři sta padesát lékařů z oborů angiologie, kardiologie, interny či vaskulární chirurgie.

celý článek


Vánoční nadílka našich zaměstnanců putovala seniorům do Brna

16.12.2019

Tři desítky vánočních vzkazů, nesoucích přání jako kaleidoskopická lampa, měkká deka, senzorické rukavice, polohovací půlválec, ale třeba i model terapeutického psa, našli letos naši zaměstnanci na stromě splněných přání, který každoročně vyrůstá v sídle společnosti v Prostějově. Dárky, které společně pořídili, nadělil Ježíšek seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou v Domě Naděje v Brně Vinohradech.

celý článek


Moravskoslezská sestra 2019 opět pod naší patronací

24.10.2019

Čtvrteční večer 24. října 2019 se v aule Technické univerzity v Ostravě nesl ve slavnostním duchu. AGEL Trade byl již tradičním generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2019 a naši zástupci měli tu čest, aby osobně předali ceny a pogratulovali výherkyním.

celý článek


Naši běžci přijali velkou výzvu

18.5.2018

O víkendu 12. a 13. května se běžečtí nadšenci složení z řad zaměstnanců Perfect Distribution, AGEL Trade, AGEL Servis a Repharm zúčastnili pátého ročníku běžeckého štafetového závodu Vltava Run 2018. Na start v šumavském Zadově se postavili k dalším 3461 běžcům, aby zdolali trať dlouhou 360 km vedenou těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech a proběhli cílovou páskou na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku.

celý článek


Naši zaměstnanci pomohli rozšířit řady dárců krve

16.5.2018

Nejen lékaři a zdravotní sestry mohou zachraňovat lidské životy, ale přispět k dobrému skutku může každý z nás. Tímto heslem se řídilo několik zástupců administrativních a manažerských profesí naší společnosti, kteří přišli v pondělí 14. května 2018 v ranních hodinách společně darovat krev na hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice Prostějov.

celý článek


AGEL Trade generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2017

16.10.2017

Ve čtvrtek 12. října předal na galavečeru v aule Technické univerzity v Ostravě člen představenstva skupiny AGEL a člen Dozorčí rady Střední zdravotnické školy AGEL Ing. René Janosch spolu s hejtmanem Moravskoslezského kraje ocenění Sestře veřejnosti a vítězce v kategorii Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Tyto kategorie spolu s dalšími čtyřmi byly součástí ankety Moravskoslezská sestra 2017, kterou společnost AGEL Trade již třetím rokem jako generální partner podporuje.

celý článek


AGEL RUNNERS se zúčastnili závodu Od Tatier k Dunaju 2017

24.7.2017

Skvělé umístění vybojovali naši sportovci na tradičním běhu Od Tatier k Dunaju 2017, kdy z celkového počtu 205 týmů získali parádní 53. pozici. Štafetový běh se konal o víkendu 19. - 20. 8. 2017, závod v délce 346 km začínal v Jasné v Nízkých Tatrách a končil v centru Bratislavy. Běželo se nonstop dnem i nocí a předpokladem sportovního úspěchu bylo splnění poměrně náročného časového limitu.

celý článek