Logo

Váš spolehlivý distributor zdravotnických prostředkůZabýváme se komplexním řešením dodávek zdravotnických prostředků do zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku.

+420 582 302 509

O společnosti

AGEL Trade generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2017

16.10.2017

Ve čtvrtek 12. října předal na galavečeru v aule Technické univerzity v Ostravě člen představenstva skupiny AGEL a člen Dozorčí rady Střední zdravotnické školy AGEL Ing. René Janosch spolu s hejtmanem Moravskoslezského kraje ocenění Sestře veřejnosti a vítězce v kategorii Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Tyto kategorie spolu s dalšími čtyřmi byly součástí ankety Moravskoslezská sestra 2017, kterou společnost AGEL Trade již třetím rokem jako generální partner podporuje.

„Obětavé a náročné práce zdravotnických pracovníků si vážíme a chceme se podílet na zvýšení prestiže tohoto povolání, které je dlouhodobě podceňováno,” uvedl jednatel společnosti AGEL Trade Tomáš Lyžbicki.

Smyslem akce konané pod záštitou ministra zdravotnictví, prezidentky České asociace zdravotních sester a hejtmana Moravskoslezského kraje je ocenit nejlepší zdravotnické pracovníky působící v regionu a poděkovat všem profesionálům, kteří s nasazením vykonávají zdravotnická povolání.

Favority na Nej ... zdravotní sestru Moravskoslezského kraje v pěti kategoriích nominovali odborníci, do ankety se mohla zapojit i veřejnost, jež hlasovala pro jednu svoji kandidátku z patnácti finalistek vybraných odbornou porotou.

Skupina AGEL je čtvrtým rokem také hlavním partnerem celorepublikové soutěže Sestra roku.

zpět na novinky