Logo

Váš spolehlivý distributor zdravotnických prostředkůZabýváme se komplexním řešením dodávek zdravotnických prostředků do zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku.

+420 582 302 509

O společnosti

Moravskoslezská sestra 2019 opět pod naší patronací

24.10.2019

Čtvrteční večer 24. října 2019 se v aule Technické univerzity v Ostravě nesl ve slavnostním duchu. AGEL Trade byl již tradičním generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2019 a naši zástupci měli tu čest, aby osobně předali ceny a pogratulovali výherkyním.

„Jsme rádi, že můžeme být součástí ankety, která nejen zvyšuje prestiž zdravotnických pracovníků, ale je zároveň i poděkováním za nasazení při jejich velmi náročné a nenahraditelné práci,” uvedl jednatel společnosti AGEL Trade Tomáš Lyžbicki.

Soutěž vyhlašuje Moravskoslezský kraj, letos se jednalo již o pátý ročník. Záštitu převzali ministr zdravotnictví, prezidentka České asociace zdravotních sester a hejtman Moravskoslezského kraje.

Své kandidáty nominovala odborná veřejnost i jednotlivá zdravotnická zařízení v kraji. Soutěžilo se v pěti kategoriích - sestra u lůžka, ambulantní a domácí péče, paliativní a hospicová péče, porodní asistentka, ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Odborná porota pak v každé kategorii z nominací vybrala tři finalisty, o vítězce či vítězi šesté kategorie - sestra veřejnosti, pak rozhodla veřejnost.

zpět na novinky