Logo

Váš spolehlivý distributor zdravotnických prostředkůZabýváme se komplexním řešením dodávek zdravotnických prostředků do zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku.

+420 582 302 509

O společnosti

Vánoční nadílka našich zaměstnanců putovala seniorům do Brna

16.12.2019

Tři desítky vánočních vzkazů, nesoucích přání jako kaleidoskopická lampa, měkká deka, senzorické rukavice, polohovací půlválec, ale třeba i model terapeutického psa, našli letos naši zaměstnanci na stromě splněných přání, který každoročně vyrůstá v sídle společnosti v Prostějově. Dárky, které společně pořídili, nadělil Ježíšek seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou v Domě Naděje v Brně Vinohradech.

 „Nejen děti píšou svá přání Ježíškovi, aby pak pod stromečkem objevily vysněný dárek a samou radostí jim zářily oči. I senioři se rádi poddají kouzlu Vánoc, které mají blahodárnou moc a hladí duši.  Jsem rád, že letos naše poselství poputuje seniorům Domu Naděje v Brně, kteří budou vědět, že na ně někdo tam venku myslel a věnoval jim svůj čas, za což budou vděční,“ míní Tomáš Lyžbicki, předseda představenstva společnosti Perfect Distribution.

Strom splněných přání není jen obyčejný vánoční strom, jsou na něm přání od seniorů, kterých se postupně ujímají naši zaměstnanci. Jakmile vzkaz sundají, vymění ho za baňku, čímž stromeček zdobí, a následně pod něj vrací zabalený dárek se jménem obdarovaného. Odtud pak dárky putovaly přímo do domova se zvláštním režimem pro seniory trpících Alzhmeirovou chorobou v Brně, kde jsme je klientům osobně předali.

Mezi vánočními dárky našli senioři dále parfém, šátek, korálky či drobnosti jako vonné oleje, předplatné novin, kalendář s auty či sladkosti. „Hodnotnější dárky jako předplatné novin, terapeutického psa či hygienické potřeby jsme zaštítili a pořídili seniorům za celou společnost. Pevně věřím, že seniory dárky potěšily a prožijí příjemné svátky,“ uzavírá Tomáš Lyžbicki.

zpět na novinky